">
 
 REGION
 OBLAST
Programy a aktivity - poznávejte a bavte se

Pivovar Plzeňský Prazdroj - Pilsner Urquell

Logo Pilsner Urquell

Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností, symbolem českého pivovarnictví a úspěšnou součástí globální skupiny SABMiller.


Navštivte originál Pilsner Urquell

Poznávací okruh začíná v Návštěvnickém centru na hlavním nádvoří pivovaru. Poté hosty odveze speciální pivovarský autobus do nové stáčírny, nejmodernější ve střední Evropě. Trasa dále pokračuje do zrekonstruované budovy historické varny, kde se návštěvníci přesvědčí, jak a z čeho se Pilsner Urquell vaří.
V unikátní smyslové expozici si každý může prohlédnout, osahat a třeba i ochutnat suroviny, ze kterých se Pilsner Urquell vyrábí - ječmen, plzeňskou vodu, žatecký chmel a kvasinky.
Hala slávy uchovává ty nejdůležitější a nejcennější historické exponáty a rekapituluje slavnou minulost pivovaru. Závěr prohlídky patří historickým ležáckým sklepům, které byly vytesány v pískovci pod pivovarem v neuvěřitelné délce devíti kilometrů.


Restaurace Na Spilce

Na Spilce si můžete příkladně ošetřené a nepasterizované pivo Pilsner Urquell vychutnat k rozmanitým specialitám tradiční české kuchyně.


Pilsner Urquell Shop

Upomínku ve formě zajímavého originálního pivního dárku je možné zakoupit přímo na nádvoří pivovaru. V nabídce jsou suvenýry z nejslavnějšího českého pivovaru, kolekce oblečení Pilsner Urquell, originální nápojové sklo, dárkově balené pivo, plakáty, plechové reklamní tabule a mnoho dalších "pivních specialit".

 

Fotogalerie
Brána pivovaru Plzeň
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Prosím pokud potřebujete více informací použijte tento formulář.
 
TBS
Konviktská 14
110 00 Praha 1
Česká Republika
Tel.: +420 222 512 305, 222 512 339
Fax: +420 222 518 248
E-mail: info@tbs.cz Hacked by MR.WAZZ5507
mapa - interaktivní mapa pro snadnou orientaci
 >>>
Potřebujete pomoc? Momentálně jsme bohužel offline.
RSS
vyhledávání
Omega Network a.s.