">
 
 REGION
 OBLAST
Programy a aktivity - poznávejte a bavte se

Křižíkova fontána

Křižíkova Fontána
Líbí se Vám hra světel a vodních gejzírů? Že to neznáte? V tom případě přijměte pozvání na Křižíkovu fontánu. Tato jedinečná stavba, nemající v Evropě konkurenci, vznikla při příležitosti Jubilejní výstavy v roce 1891 na pražském Výstavišti. Dnes slouží jako velký amfiteátr, kde se pohodlně posadí 6000 diváků. Představení se konají i za nepříznivého počasí, neboť většina sedadel je zastřešena.

Křižíkova fontána je vybavena neuvěřitelnými třemi tisíci trysek, padesáti vodními pumpami a dvanácti stovkami různobarevných reflektorů ukrytými pod vodní hladinou.

Nechte se okouzlit hrou vodních kapek, gejzírů, světelných efektů i čarovně krásnou hudbou. Nechte se okouzlit Křižíkovou fontánou. Prožijete nezapomenutelné chvíle s nejlepšími muzikálovými a filmovými melodiemi nebo s hudbou A. Dvořáka, B. Smetany či A. Vivaldiho. Několikrát týdně jsou na programu také scénické projekty Romeo a Julie, Labutí jezero, Carmen atd. Špičkoví tanečníci se pohybují po velkém pódiu přímo uprostřed velké fontány.

Prosím pokud potřebujete více informací použijte tento formulář.
 
TBS
Konviktská 14
110 00 Praha 1
Česká Republika
Tel.: +420 222 512 305, 222 512 339
Fax: +420 222 518 248
E-mail: info@tbs.cz Hacked by MR.WAZZ5507
mapa - interaktivní mapa pro snadnou orientaci
 >>>
Potřebujete pomoc? Momentálně jsme bohužel offline.
RSS
vyhledávání
Omega Network a.s.