">
 
 REGION
 OBLAST
Programy a aktivity - poznávejte a bavte se

Jeskyně

Jeskyne

Bozkovské jeskyně v Českém ráji - jediné přístupné dolomitové jeskyně v České republice, unikátní díky svých zvláštním barevným útvarům a největšímu podzemnímu jezeru v České republice. 115 km severovýchodně od Prahy. Tento výlet doporučujeme návštěvníkům Krkonoš

Chýnovská jeskyně v Jižních Čechách - půvabná jeskyně s krystalickými stalaktity nacházející se v blízkosti Tábora. 90 km jižně od Prahy. Doporučujeme zkombinovat tento výlet i s návštěvou jednoho z jihočeských hradů, Tábora nebo jiné zajímavosti v Jižních Čechách.

Koněpruské jeskyně - jeskyně sestává z třech úrovní úchvatných stalagmitů a stalaktitů. Ve středověku se v jeskyních nacházela tajná dílna padělatelů peněz a unikátní instalovaná výstava vás vrátí zpět do těchto dob. Přístupná část je 620 m dlouhá a prohlídkový okruh trvá 1 hodinu. 30 km jihozápadně od Prahy. Doporučujeme zkombinovat návštěvu s výletem na hrad Karlštejn.

Moravský kras - Macocha - nejhlubší propast v Evropě, je jednou z atrakcí oblasti Moravského krasu. Mimoto je zde mnoho úchvatných jeskyní, které musíte vidět. Můžete se nechat převést nad propastí v kabině lanovky nebo podniknout v podzemí plavbu na loďce Punkevní jeskyní až k propasti Macocha. Díky vynikající akustice se v některých jeskyních pořádají koncerty. 20 km severně od Brna.

Prosím pokud potřebujete více informací použijte tento formulář.
 
TBS
Konviktská 14
110 00 Praha 1
Česká Republika
Tel.: +420 222 512 305, 222 512 339
Fax: +420 222 518 248
E-mail: info@tbs.cz Hacked by MR.WAZZ5507
mapa - interaktivní mapa pro snadnou orientaci
 >>>
Potřebujete pomoc? Momentálně jsme bohužel offline.
RSS
vyhledávání
Omega Network a.s.